همه ما افرادی هستیم که برای خوشبو شدن بدن خود از انواع ادکلن‌ها، عطر‌ها و اسپری‌های خوشبوکننده استفاده می‌کنیم و بادی اسپلش‌ها نیز امروزه به لوازم بسیار پرطرفدار ما تبدیل شده است. البته همیشه باید توجه داشت که در انتخاب این دسته از محصولات دقت کافی را به خرج بدهیم و نمونه‌های فیک و غیر اورجینال را خریداری نکنیم زیرا که خوشبو کننده‌های تقلبی علاوه بر اینکه مدتی بعد از مصرف بوی بسیار ناخوشایندی ایجاد می‌کنند، امکان دارد آثار سوئی نیز بر روی پوست کنار گردن و بازوها که قسمت‌های بسیار حساسی هستند، بر جای بگذارد. اسپری‌های بدن به علت گازها و مواد شیمیایی که در مواد تشکیل دهنده خود دارند، پس از چند مرتبه استفاده، آثار جبران ناپذیری بر روی پوست بدن دارند. نکته جالب این است که بادی اسپلش‌ها بنا بر متریال تشکیل‌دهنده‌ خود به هیچ عنوان آسیبی به پوست وارد نمی‌کنند و دارای رایحه‌ای بسیار ملایم و طبیعی هستند. این دسته از محصولات در فرمولاسیون خود درصد بسیار کمی از الکل را دارند و ترکیبات طبیعی بیشتری در آن‌ها به کار برده شده است.

https://www.hivamarket.com/?p=22929&preview=true

بادی اسپلش Buddy Splash چیست؟

داشتن پوستی شاداب و زیبا همیشه و در همه حال برای ما دارای اهمیت بوده و برای اینکه پوست ما آسیب نبیند و به طور دائم شادابی خود را حفظ کند باید در انتخاب و استفاده مواد آرایشی و بهداشتی مختلف که با پوست ما ارتباط دارد، دقت زیادی داشته باشیم. برای خوشبو ماندن پوست بدن خیلی از افراد عطرها و ادکلن و یا اسپری‌ها را مورد استفاده قرار می‌دهند که هر کدام از آن‌ها می‌تواند مزایا و معایبی را به همراه داشته باشد. استفاده از عطرها، مخصوصا آن دسته از عطرها که غیر اورجینال هستند به راحتی می‌توانند بر روی پوست بدن تاثیرات منفی بر جای بگذارند. بادی اسپلش‌ها Buddy Splash بهترین گزینه برای خوشبو شدن پوست بدن بوده که به هیچ عنوان بوی تیزی ندارند و رایحه آن‌ها بسیار ملایم و طبیعی است.

این محصولات تازه وارد شده به بازار، خاصیت آب‌رسانی به پوست را دارند و در حقیقیت یک نوع مایع معطر رقیق هستند که در ترکیبات آن‌ها آب، درصد کمی الکل و عطر‌های طبیعی به کار رفته است. توجه داشته باشید که بادی اسپلش‌ها تنها بر روی پوست بدن تاثیر دارد و بر روی لباس‌های اثر خوشبو‌کنندگی ایجاد نمی‌کنند. این محصولات شاید به اسپری‌های خوشبوکننده از نظر ساختاری شباهت داشته باشند اما در واقع برخلاف آن‌ها در ترکیباتشان از گاز استفاده نشده و به همین علت میزان پخش بوی خوش آن‌ها به نسبت اسپری‌ها کمتر است.

آیا بادی اسپلش‌ها برای بدن مضر هستند؟

بادی اسپلش‌ها در مرحله اول وظیفه آب‌رسانی و تامین رطوبت پوست بدن را بر عهده دارند در حالت کلی می‌توان گفت که این محصولات دارای دو ویژگی برجسته تامین رطوبت و بوی خوش پوست هستند که مهم‎‌ترین مزیت آن‌ها محسوب می‌شود. بادی اسپلش‌ها نیز همانند بسیاری از محصولات شیمیایی و بهداشتی قطعا دارای مزایا و معایبی هستند که می‌توان گفت از نقاط قوت بیشتر برخوردارند که موجب گسترده شدن آن در بازار محصولات بهداشتی شده است. در این بخش قصد داریم، مزایا و معایب بادی اسپلش‌ها و همچنین توصیه‌ها و ممنوعیت‌ها در مصرف آن را برای شما بازگو کنیم، پس در ادامه این بخش ما را همراهی کنید.

  • جلوگیری از خشکی پوست و آب رسانی بهتر
  • قیمت مناسب نسبت به ادوکلن
  • عموماً باعث حساسیت و آلرژی نمی شوند
  • ماندگاری و قابلیت پخش رایحه

معایب بادی اسپلش‌ها:

در کنار مزایایی که بازگو کردیم این محصولات دارای معایبی نیز هستند که توجه به آن‌ها برای خیلی از افراد می‌تواند ضرئورت داشته باشد. از جمله مهم‌ترین معایب بادی اسپلش‌ها به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

  • امکان ایجاد لک بر روی البسه
  • وجود مواد شیمیایی و امکان واکنش پوستی
  • ایجاد ذرات معلق در محیط

ممنوعیت‌ و عوارض احتمالی بادی اسپلش‌ها کدامند؟

علی رغم اینکه افراد استفاده از بادی اسپلش‌ها را به صورت گسترده در روتین روزانه خود قرار می‌دهند اما پیشنهاد می‌شود در وجود شرایط زیر جوانب احتیاط را با دقت بالتری رعایت کنید:

  • نوزادان و کودکان کمتر از ۶ سالپ
  • بیماری های پوستی و تنفسی
  • محیط های گرم و قابل اشتعال

https://www.hivamarket.com/?p=22929&preview=true

تفاوت ادکلن و بادی اسپلش چیست؟

ادکلن‌ها جزء محصولاتی هستند که در صورت اصل بودن، این قابلیت را دارند، هنگام استفاده تا مدت زیادی بوی خوش خود را در اطراف پراکنده کنند. ادکلن‌ها به دلیل اینکه در ساختار خود گاز دارند، میزان پخش بو را افزایش می‌دهند و تفاوت چشم گیری که با بادی اسپلش‌ها دارند این است که آن‌ها فاقد گاز هستند و به همین دلیل پخش بو به میزان کمتری دارند. ادکلن‌ها و بادی اسپلش‌ها از تفاوت فاحشی دیگری که با هم دارند، استعمال می‌باشد. ادکلن‌ها را باید بر روی انواع و اقسام لباس‌ها استفاده کرد ولی بادی اسپلش را بایدبه طور مستقیم بر روی پوست بدن اسپری کرد. شباهت‌های بین بادی اسپلش و ادکلن این است که در ساخت هر دو از عطر استفاده می‌شود که در بادی اسپلش‌ها میزان عطر کم‌تر بوده و بر همین اساس رایحه کمتری بر روی بدن بر جای می‌گذارد.

تفاوت بادی اسپلش و اسپری خوشبو کننده چیست؟

اسپری‌ها نیز همانند ادکلن‌ها باید بر روی لباس اسپری شوند چون اسپری‌ها تاثیر کمتری دارند، باید روزی چند مرتبه از آن‌ها استفاده کرد تا لباس‌ها بوی خوش خود را حفظ کنند. توجه داشته باشید که بهتر است اسپری‌ها و ادکلن‌ها را بر روی پوست بدن اسپری نکنید، چون دارای ترکیباتی هستند که احتمال دارد ب پوست آسیب وارد کنند. بادی اسپلش‌ها به دلیل ترکیباتی که دارند به راحتی می‌توان بعد از استحمام به طور مستقیم بر روی بدن اسپری شوند تا بدن بوی طبیعی و بسیار خوبی به خود بگیرد. البته لازم به ذکر است بدانید که بادی اسپلش‌ها دارای ترکیباتی هستند که بوی آن‌ها به میزان کمتری نسبت به اسپری‌ها در پراکنده کردن بو موثر هستند، اما خب در عوض بوی بسیار ماندگارتری را بر روی بدن بر جای می‌گذارند که این مسئله علاوه بر لطیف نمودن  در از بین بردن بوی ناخوشایندی که در اثر فعالیت‌های روزمره ایجاد می‌شوند، بسیار تاثیرگذار است.

تفاوت دئودورانت و بادی اسپلش چیست؟

دئودورانت‌ها تشکیل شده ازیک نوع متریال هستند که این توانایی را دارند از ایجاد بوی عرق جلوگیری کنند و بوی خوشی را به بدن بدهند. این دسته از نحصولات علاوه بر تفاوتی که با بادی اسپلش‌ها دارند با مام‌های زیر بغل نیز دارای تفاوت هایی هستند اما تنها وجه اشتراک در بین این سه خوشبو کننده استعمال مستقیم آن‌ها بر روی پوست بدن است. مام و دئودورانت‌ها مختص زیر بغل هستند اما بادی اسپلش‌ها برای قسمت‌های مختلف بدن به کار برده می‌شود.