ما هیوا مارکت هستیم

قدرتمند و با اقتدار


فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی بهداشتی هیوا مارکت

داستان آغاز ما

هیوا مارکت همراه زیبایی شما

امروزه خریدوفروش‌ها شکل جدیدی به خود گرفته‌اند و بیشتر به‌صورت اینترنتی و آنلاین انجام می‌شوند تا مردم بتوانند در هر زمان و مکانی که مقدور هستند؛ محصول موردنیاز خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تهیه کنند.

با توجه به تفاسیر بالا و اقتضای شرایط کنونی، تیم هیوا مارکت برآن شد که با راه‌اندازی فروشگاه آنلاین آرایشی بهداشتی هیوا مارکت بهترین محصولات آرایشی، بهداشتی و شوینده‌ها را از معتبرترین برندهای جهان ازجمله (کلیون ایتالیا، میلک شیک ایتالیا، انکتو انگلستان، اولاین لهستان، نیش من ترکیه، آرماف دبی، المنت ایتالیا و بسیاری دیگر از برند های معتبر جهان) را گردهم آورده و با مناسب ترین قیمت به هم وطنان عزیزمان عرضه کند.

داستان رشد ما

اعتماد به هیوا مارکت

برای تهیه محبوب ترین محصولات زیبایی یا هر کالایی دیگری که در حوضه آرایشی و بهداشتی باشد دیگر لازم نیست وقت خود در فروشگاه‌های مختلف هدر بدید چراکه ما مارک ها و محصولات برتر دنیا را برای شما در یک بستر واحد به ارمغان می آوریم. تنها کافیست از طریق کامپیوتر شخصی و یا گوشی هوشمند خود به وبسایت ما مراجعه کرده و کالای مورد نظر را انتخاب کنید و با مطالعه خصوصیات کالا، محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید و آنها را در اسرع وقت و در مکان دلخواه تان تحویل بگیرید.

فروشگاه هیوا مارکت دارای نماد اعتماد، نماد رسانه ملی و پروانه کسب از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی است.


فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی بهداشتی هیوا مارکت

به ما سر بزنید

از هیوا مارکت دیدن کنید


تماس با ما

دفتر فروش جلفا

استان آذربایجان شرقی، شهرستان جلفا، خیابان ولیعصر جنب آموزشگاه ستارگان ارس

دفتر فروش بانه

استان کردستان، شهرستان بانه، بلوار شهرداری، کوچه سوسن٢، ساختمان پاساژ آشتی، پلاک ٣٥، طبقه ١