ما هیوا مارکت هستیم

قدرتمند و با اقتدار

داستان آغاز ما

هیوا مارکت همراه زیبایی شما

امروزه خریدوفروش‌ها شکل جدیدی به خود گرفته‌اند و بیشتر به‌صورت اینترنتی و آنلاین انجام می‌شوند تا مردم بتوانند در هر زمان و مکانی که مقدور هستند؛ محصول موردنیاز خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تهیه کنند.

با توجه به تفاسیر بالا و اقتضای شرایط کنونی، تیم هیوا مارکت برآن شد که با راه‌اندازی فروشگاه آنلاین آرایشی بهداشتی هیوا مارکت بهترین محصولات آرایشی، بهداشتی و شوینده‌ها را از معتبرترین برندهای جهان ازجمله (کلیون ایتالیا، میلک شیک ایتالیا، انکتو انگلستان، اولاین لهستان، نیش من ترکیه، آرماف دبی، المنت ایتالیا و بسیاری دیگر از برند های معتبر جهان) را گردهم آورده و با مناسب ترین قیمت به هم وطنان عزیزمان عرضه کند.

داستان رشد ما

اعتماد به هیوا مارکت

برای تهیه محبوب ترین محصولات زیبایی یا هر کالایی دیگری که در حوضه آرایشی و بهداشتی باشد دیگر لازم نیست وقت خود در فروشگاه‌های مختلف هدر بدید چراکه ما مارک ها و محصولات برتر دنیا را برای شما در یک بستر واحد به ارمغان می آوریم. تنها کافیست از طریق کامپیوتر شخصی و یا گوشی هوشمند خود به وبسایت ما مراجعه کرده و کالای مورد نظر را انتخاب کنید و با مطالعه خصوصیات کالا، محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید و آنها را در اسرع وقت و در مکان دلخواه تان تحویل بگیرید.

فروشگاه هیوا مارکت دارای نماد اعتماد، نماد رسانه ملی و پروانه کسب از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی است.

به ما سر بزنید

از هیوا مارکت دیدن کنید

دفتر فروش بانه

استان کردستان، شهرستان بانه، بلوار شهرداری، کوچه سوسن٢، ساختمان پاساژ آشتی، پلاک ٣٥، طبقه ١

دفتر فروش بانه

استان کردستان، شهرستان بانه، بلوار شهرداری، کوچه سوسن٢، ساختمان پاساژ آشتی، پلاک ٣٥، طبقه ١

دفتر فروش جلفا​

جلفا منطقه آزاد ارس ۱۰۰ متر بالاتر از پلیس راهنمایی و رانندگی مجتمع ویلو هاووس پلاک 1