ثبت سفارش

آیا برای خرید از هیوا مارکت نیاز به عضویت در سایت دارم ؟

بدون عضویت در سایت می توانید محصولات مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید، ولی برای ثبت نهایی خرید و وارد شدن به صفحه پرداخت به ورود به حساب کاربری نیاز است. عضویت در سایت باعث سهولت پیگیری مرسولات و خدمات دهی بهتر ما به مشتریان عزیز می شود.

آیا می توانم به صورت تلفنی سفارشاتم را ثبت کنم؟

بله می توانید با تماس با شماره تلفن 04142013370 یا 09129621184 سفارشات خود را ثبت کنید.

آیا امکان لغو سفارش وجود دارد ؟

بله در صورتی که سفارش شما بسته بندی و ارسال نشده باشد، تا 2 ساعت پس از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. می بایست با تیم پشتیبانی هیوا مارکت تماس بگیرید (04142013370) در صورتی که سفارش شما بسته بندی و ارسال نشده باشد ظرف 24 ساعت کل وجه شما مسترد خواهد شد.

 

اعتماد به هیوا مارکت

چگونه به هیوا مارکت اعتماد کنم ؟

وسایت هیوا مارکت دارای نماد اعتماد ، نماد رسانه ملی و همچنین دارای پراونه کسب از اتحادیه کشوری کسب کارهای مجازی می باشد.

برای بررسی صحت نماد های الکترونیک کافی است روی لوگو نمادهای الکترونیک در پایین صفحه اصلی سایت کلیک کنید تا  اطلاعات مالک سایت، آدرس و شماره تلفن ثبت شده سایت نمایش داده شود.

اگر کالای ارسالی اصل نباشد چکار باید بکنم؟

سیاست تاسیس هیوا مارکت فروش و ارایه کالای اصل به مشتریان می باشد ، و اصل بودن کالا مهمترین شاخصه و افتخار فروشگاه هیوا مارکت می باشد ، درصورتی که مشتری نسبت به اصل نبودن کالا اعتراضی دارد ، می تواند کالا را عودت نموده و به محض رسیدن بسته عودتی به انبار ، هزینه پرداختی مشتری عینا به حسابشان واریز می گردد ، بدیهی است در این خصوص هزینه پستی عودت کالا بر عهده مشتری خواهد بود.

 

ارسال سفارش

چقدر طول می‌کشد تا سفارش را دریافت کنم؟

تمامی مرسوله های ارسالی با پست پیشتاز ارسال شده و طی 2 تا 6 روز کاری به دست مشتری خواهد رسید.

در نظر داشته باشید سفارش هایی که بعد از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه ثبت شوند، با توجه به رسیدن به آخر هفته و کمبود زمان برای بسته بندی و ارسال به پست در صورتی که در روز پنج شنبه موفق به ارسال نشویم، در روز شنبه بسته بندی و ارسال خواهند شد.

آیا آخر هفته‌ها هم ارسال دارید؟

در نظر داشته باشید سفارش هایی که بعد از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه ثبت شوند، با توجه به رسیدن به آخر هفته و کمبود زمان برای بسته بندی و ارسال به پست در صورتی که در روز پنج شنبه موفق به ارسال نشویم، در روز شنبه بسته بندی و ارسال خواهند شد.

من روز تحویل در خانه نیستم، چه کار کنم؟

در صورتی که در منزل نباشید کالا به انبار پست محل منطقه شما فرستاده می شود، می توانید بعد از بازگشت به پست مراجعه کنید و سفارش خود را تحویل بگیرید.

راه دوم با مراجعه به سایت سامانه رهگیری مرسولات پستی (post.ir) با وارد کردن کد رهگیری که برای شما ارسال کردیم می توانید از موقعیت سفارش خود مطلع شوید در صورتی که سفارش به منطقه پستی شما رسیده باشد نام و شماره تماس پستچی تحویل دهنده کالای شما را نمایش خواهد. در اینصورت می توانید با تماس با پستچی از او بخواهید در زمان دیگری کالا را به آدرس شما بیاورد.

هزینه ارسال پستی کالا چقدر است ؟

هزینه ارسال به عهده مشتری بوده و با توجه به وزن بسته و مسافت متغیر خواهد بود.

هزینه ارسال به صورت پرداخت آنلاین دریافت خواهد شد.