48 محصول
مرتب‌سازی:

تاپ فیس

کمپانی ترکیه‌ای تاپ فیس یکی از زیر شاخه‌های شرکت Malva Kozmetik می‌باشد که از سال 2011 بصورت مستقل فعالیت خود را آغاز کرده است. تنوع  محصولات تولید شده توسط این کمپانی بسیار بالا بوده و هم‌اکنون در بیش از 45 کشور دنیا توزیع و به‌فروش می‌رسند.

برند تاپ فیس top-face

طرفداران محصولات آرایشی و بهداشتی تاپ فیس را بیشتر افرادی تشکیل می‌دهند که می‌خواهند سلامت پوست را در کنار آرایش داشته باشند. بیس اصلی محصولات تاپ فیس بیشتر بر روغن‌های گیاهی و مواد مفیدی است که 100 درصد ارگانیک و ضد حساسیت هستند. یکی دیگر از ویژگی محصولات این کمپانی تنوع رنگ و تناز محصولات است تا شما بتوانید محصول متناسب با نوع پوست صورت خود را پیدا نمایید.

یک تیم متخصص از کارشناسان تاپ فیس محصولات این کمپانی از جمله پالت سایه، کرم پودر، لاک ناخن، خط چشم، رژ لب، کانسیلر، ژل ابرو، پرایمر، پنکک و.. را با کیفیت و ماندگاری بالا تولید میکنند تا زیبایی، همراه شما در تمام طول روز باشد.

کیفیت بالا در طراحی، تنوع رنگ و تناژ، قیمت مناسب و برخورداری از گواهی سلامت GMP، 2217 و ایزو 9001 محصولات TOPFACE را در اقصی نقاط جهان از جمله بازارهای اروپا بسیار پرطرفدار نموده است.

×
هیوا صالحی