2 محصول
مرتب‌سازی:

پرسیل

پرسیل persil برندی نام آشنا و محبوب در میان تولید کنندگان محصولات شوینده و نظافتی است. این کمپانی انگلیسی-آلمانی توسط فردی به نام هنکل در سال 1907 تأسیس شد. در ادامه این برند را به طور کامل معرفی می‌کنیم؛ با ما همراه باشید.

معرفی برند پرسیل persil

برند پرسیل نامی محبوب برای محصولات شوینده و تمیز کننده است که در سال 1907 تأسیس شد و توسعه پیدا کرد. این برند به دلیل نوآوری و خلاقیت در بهبود فرمولاسیون مواد شوینده، جوایز متعددی را از جمله نماد اعتماد موسسه Stiftung Warentest آلمان از آن خود کرده است.

persil اولین کمپانی تولید کننده شوینده‌های خودکار بود؛ محصولاتی که با رها سازی اکسیژن کار شستشو را بشدت راحت می‌کنند. این برند همچنین در سال 1986 اولین شوینده‌های فاقد فسفات را به بازار روانه کرد. محبوبیت بالا و عملکرد بی‌نظیر شوینده‌های پرسیل، نتیجه حدود یک قرن تجربه و خلاقیت متخصصان پرسیل در حوزه تولید محصولات شوینده است.

هدف اصلی برند پرسیل persil عرضه محصولات با بالاترین عملکرد در کمترین زمان است. محصولات پرسیل بسیار متعدد و گوناگون بوده در بسته بندی‌های کاربردی به بازار عرضه می‌شوند تا قابلیت پاسخ به کلیه نیازهای کاربران را داشته باشند. محصولات این برند شامل مواردی چون انواع مایع لباسشویی، پودر دستی، پودر لباسشویی، ژل لباسشویی، ژل ظرفشویی و انواع اسپری تمیز کننده سطوح می‌باشند.

×
هیوا صالحی