4 محصول
مرتب‌سازی:

اورال بی

برند آمریکایی اورال بی یکی از شناخته شده‌ترین کمپانی‌هایی است که در زمینه تولید محصولات بهداشتی از جمله انواع مسواک، خمیر دندان، دهانشویه و دیگر محصولات مربوط به بهداشت دهان و دندان فعالیت می‌نماید. محصولات اورال بی سرشار از مواد مفید بوده و در انواع رایحه و با طراحی منحصر به فرد خود در بازار‌های سراسر جهان به فروش می‌رسند.

برند اورال بی (oral-b)

اورال بی فعالیت خود را از سال 1950 میلادی شروع نمود و اکنون تحت نظارت شرکت آمریکایی پروکتر اند گمبل (P&G) می‌باشد. بیش از 70 سال سابقه درخشان در تولید محصولات دهان و دندان، نماد اطمینان و اعتبار را به محصولات این کمپانی بخشیده است. کیفیت بالای محصولات اورال بی باعث شده است کاربران، همواره کیفیت را بر قیمت ترجیح داده و از آن استفاده نمایند.

برند اورال بی تجربه‌ای بینظیری و سرشار از لذت پاکیزگی را برای کاربران به ارمغان آورده است و در این راه از برجسته‌ترین دانشمندان و متخصصان خود کمک می‌گیرد. محصولات این کمپانی دارای تأییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا بوده و در بسته بندی‌های لوکس در بازار به فروش می‌رسند.

خمیر دندان اورال بی در سری‌های GUM & Enamel Repair ،Plus Extra White ،24HEURES ،Multi Protection 24 Hour و… در بازار موجود هستند. مسواک‌های این برند نیز با طراحی هوشمندانه خود در دو نوع برقی مانند سری‌های پرو اکسپرت و Vitality Cross Action و غیر برقی مانند مسواک سری ذغالی سفید کننده در بازارهای جهانی عرضه می‌شوند.

×
هیوا صالحی