1 محصول
مرتب‌سازی:

لایولی

عطر و ادکلن‌ها به قدری با زندگی انسان قرن 21 عجین شده‌اند که تصور زندگی بدون آن‌ها سخت است. هر عطر برای شخص، معنا و مفهوم خاصی از زندگی و هویت شخصی به او می‌بخشد.در ادامه با ما همراه باشید تا یکی از بهترین برندهای تولید کننده عطر، ادکلن، پرفیوم و ادوپرفیوم به نام لایولی lively را بیشتر بررسی کنیم.

برند لایولی lively

برند خوشنام لایولی در سال 2010 در فرانسه فعالیت خود را آغاز نمود. این کمپانی فرانسوی تولیدات خود را در دسته‌ بندی‌های متفاوت مانند انواع عطر، ادکلن، پرفیوم و ادوپرفیوم از طریق یک شبکه توزیع کننده کارآمد در کشورهای سراسر دنیا پخش می‌کند. با اینکه مدت زمان زیادی از آغاز فعالیت lively به عنوان یک برند مستقل نمی‌گذرد، اما ماندگاری و کیفیت بالای محصولات آن برای استفاده کنندگان اثبات شده است. طراحی عطر و ادکلن‌هایی با فرمولاسیون طبیعی در دسته بندی‌های متفاوت باعث شده است تولیدات این برند متناسب با انواع سلیقه باشند.

محبوبیت برند لایولی علاوه بر کیفیت بالای ادکلن‌ها از طراحی خاص و بسیار شیک محصولات آن نیز سرچشمه می‌گیرد. طراحان لایولی با تولید شیشه‌های زیبا و درجه یک و عرضه محصولات در بسته بندی‌های خاص و زیبا، بار دیگر اثبات کردند که تولیدات این کمپانی فرانسوی از هر لحاظ بی‌نقص است. از پر‌طرفدارترین محصولات این برند خوشنام می‌توان به ادکلن لایولی مردانه آبی و عطر ادکلن لایولی لاولی زنانه اشاره نمود.

×
هیوا صالحی