7 محصول
مرتب‌سازی:

ژیلت

برند امریکایی ژیلت، از برترین برندهای تولید کننده ریش تراش و لوازم اصلاح در شهر بوستون ایالت ماساچوست است در سال 1901 شروع به فعالیت نمود و در حال حاضر تحت نظارت کمپانی پروکتر اند گمبل فعالیت می‌نماید. محصولات این کمپانی در دسته‌های ریش تراش، اسپری بدن، فوم اصلاح و… در بازار موجود هستند.

برند ژیلت Gillette

برند ژیلت از اولین کمپانی‌هایی بود که در زمینه تولید و عرضه محصولات بهداشتی و خانواده فعالیت کرد. و چون اولین برند خود تراش وارد شده به ایران بود، در ایران سایر خود تراش ها را نیز با این نام می‌شناسند. این برند که در حال حاضر بعنوان پروکتر اند گمبل شناخته می‌شود تولیدات خود را در دو دسته خانواده و زیبایی در اکثر کشورهای دنیا عرضه می‌کند.

ژیلت اولین برندی بود که خودتراش‌ها را با سری و تیغ‌های قابل جدا شدن به بازار جهانی عرضه کرد؛ ورود محصولات ژیلت به بازار ایران باعث شد از آن پس نام ژیلت به هر نوع خود تراشی تعمیم داده شود. این کمپانی در سال 1976 برای اولین بار خودتراش‌های یک بار مصرف را به بازار معرفی نمود. این کمپانی با تولید و عرضه خود تراش‌هایی با کیفیت و قدرت اصلاح بالا، سرعت و راحتی را در اصلاح برای کاربران خود به ارمغان آورد.

ژیلت از برترین فناوری‌های روز برای تولید وسایل اصلاح و ریش تراش استفاده می‌کند. گستردگی تولیدات ژیلت و تنوع در آن‌ها، دست کاربران را در انتخاب یک محصول مناسب باز می‌گذارد. این برند محصولات خود را در بسته‌بندی‌های لوکس و با قیمت مناسب در بازارهای جهانی توزیع می‌نماید.

×
هیوا صالحی