8 محصول
مرتب‌سازی:

فینیش

فینیش یک برند نام آشنای تولید کننده محصولات شوینده و پاک کننده است. محصولات فینیش به واسطه تأثیر سریع و آسان محصولات و تنوع در تولیدات خود در ایران مانند سایر کشورهای جهان با استقبال زیادی مواجه شده‌اند. در ادامه به بررسی دقیق این برند مشهور می‌پردازیم.

برند فینیش finish

برند فینیش توسط یک کمپانی مستقر در آمریکا به نام Economics Laboratory و در سال 1953 فعالت خود را آغاز نمود. محصولات متنوع این برند با نام تجاری Calgonit نیز در بسیاری از کشورها به عرضه می‌رسید. این کمپانی ابتدا محصولات خود را تحت نام‌های Electrasol و finish به بازار جهانی عرضه می‌کرد؛ اما از سال 2009 به بعد این کمپانی کلیه‌ی محصولات خود را تحت نام تجاری محبوب فینیش معرفی نمود.

فرمولاسیون محصولات فینیش متنی بر وجود آنزیم‌های فعال، سفید کننده و سورفاکتانت‌هایی است که سختی آب را گرفته و لکه‌های نشاسته، چربی، رنگ، پروتئین و… را از بین می‌برند. طراحی شوینده‌های فینیش بیشتر بصورت قرص و مایع است تا علاوه بر استفاده راحت، میزان مشخصی از شوینده را به دستگاه انتقال دهد.

فینیش طیف بسیار گسترده‌ای از محصولات مربوط به نظافت و بهداشت را از جمله مایع جرمگیر، جلا دهنده، ژل ماشین ظرفشویی، نمک ظرفشویی، قرص بوگیر ظرفشویی و قرص‌های شوینده برای ماشین ظرفشویی و لباسشویی تولید و به بازارهای جهانی عرضه می‌کند.

×
هیوا صالحی