1 محصول
مرتب‌سازی:

کرست

کرست crest نام یک برند تجاری مربوط به محصولات بهداشتی دهان و دندان است که تحت نظارت کمپانی پروکتر اند گمبل در کشور آمریکا فعالیت می‌کند. در ادامه به نقد و بررسی این برند آمریکایی می‌پردازیم.

برند کرست crest

برند کرست در سال 1954 با نام فلورستان فعالیت خود را در کشور آمریکا عرضه نمود. محصولات این برند بعدها با نام “کرست با فلورستان” و “کرست” در بیشتر کشورهای اروپایی، آمریکا و خاورمیانه عرضه شده و به فروش می‌رسد. کارشناسان کرست با به کارگیری ترکیبات موثر مانند فلوراید در فرمولاسیون محصولات خود لبخندی زیبا را به شما هدیه می‌دهند. کرست اولین کمپانی ای بود که در سال 1955 اولین خمیر دندان حاوی فلوراید را وارد بازار کرد.

تلاش و نوآوری‌های خلاقانه متخصصان کاربلد کرست در راستای افزایش کیفیت و بهبود عملکرد محصولات دهان و دندان همواره باعث رضایت مصرف کنندگان در سراسر بازار شده است. قابل توجه است بدانید که کرست crest اولین بندی بود که موفق به دریافت نشان جهانی ADA Seal of Acceptance گردید. در سال 2005 میلادی، کمپانی پروکتر اند گمبل، سهام برندهای کرست را خریداری کرده و بدین ترتیب به یکی از زیرشاخه‌های این کمپانی تبدیل گردید. محصولات این برند شامل انواع خمیر دندان، سفید کننده، نخ دندان، محصولات مربوط به دندان مصنوعی، مسواک و دهان شویه هستند.

×
هیوا صالحی