6 محصول
مرتب‌سازی:

کلگیت

کلگیت بەعنوان یکی از قدیمی‌ترین برندهای صنعت آرایشی بهداشتی از سال 1806 توسط شخصی به نام ویلیام کلگیت مشغول به فعالیت است. عمده کالاهای تولیدی این برند شامل محصولات بهداشت دهان و دندان از جمله خمیردندان، مسواک، صابون، دهانشویه و نخ دندان می‌باشند. قابل توجه است که بدانید colgate تنها برند در جهان است کە مجموعه محصولات تولیدی آن توسط نیمی از خانواده‌ها خریداری می‌شود.

برند کلگیت Colgate

کولگیت یک شرکت آمریکایی مراقبت‌های شخصی بوده و در طول چند سال فعالیت خود اعتبار بالایی را در بین مصرف کنندگان بدست آورده و بزرگترین رقیب آن نیز کمپانی پروکتر اند گمیل می‌باشد. یکی از محصولات بسیار پرطرفدار این برند، خمیر دندان‌ اصل کلگیت می‌باشد که ترکیبات آن حاوی موادی نظیر کلسیم، فسفات و فلوراید است. ترکیبات نام برده خاصیت تغذیه کنندگی در مراقبت از دندان و لثه دارند و در جلوگیری از پوسیدگی دندان‌ها و بهداشت دهان و دندان بسیار موثر اند. این خمیردندان‌ها با محتویات کاملاً طبیعی مانند روغن لیمو، نعناع، اکالیپتوس، جلبک دریایی و نمک غنی شده و سلامتی لثه‌ها را افزایش داده و موجب خوشبویی دهان و دندان می‌گردند.

طیف وسیعی از این خمیردندان‌ها از جمله زغالی، سفیدکننده و… برای همه‌ی رده‌های سنی در فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی هیوامارکت موجود است.

×
هیوا صالحی