3 محصول
مرتب‌سازی:

سیف

برند خوشنام سیف با تولید محصولات بهداشتی و تمزکننده‌های خانه، به جهان معرفی شد. محصولات سیف که از سال 1969 جایگزین پودر‌های شویده شدند، همواره درخشندگی سطوح و ظروف را برای کاربران به ارمغان آورده و بدین ترتیب معرف حس تمیزی و نظافت بوده‌اند؛ در ادامه مطلب این برند را به طور جامع معرفی می‌کنیم.

برند سیف cif

سیف که در گذشته با نام‌های Viss، Handy Andy و jif نیز شناخته می‌شد، یک برند فرانسوی است که در سال 1969 توسط یونیلیور تأسیس شده و در همین کشور نیز فعالیت خود را آغاز کرد. محصولات سیف با فرمولاسیون منحصر به فرد خود که از خط افتادن سطوح و ظروف جلوگیری می‌کرد، در مدت زمان کوتاهی در تمام دنیا شناخته شده و مورد استقبال قرار گرفتند. تولیدات برند سیف هم اکنون در 51 کشور جهان بصورت گسترده توزیع شده و به فروش می‌رسند.

در سال 2000 این برند با نام cif در کلیه کشورهای جهان بازمعرفی شد؛ گرچه در بخش‌هایی از ایرلند و نروژ هنوز هم آن را جیف می‌نامند. محصولات سیف در 5 دسته اصلی محصولات تمیز کننده حمام، پاک کننده مخصوص استیل، محصولات بهداشتی، محصولات شوینده و محصولات تمیز کننده آشپزخانه در بازار موجود هستند.

کارشناسان کلید موفقیت برند سیف را در طراحی‌های نوآوارانه، قیمت مناسب، تأثیر ماندگار و عملکرد سریع تولیدات آن می‌دانند. از پرطرفدارترین محصولات برند cif می‌توان به اسپری تمیزکننده‌ی سطوح آشپزخانه سیف و اسپری تمیزکننده‌ی سطوح حمام و دستشویی سیف اشاره نمود.

×
هیوا صالحی