2 محصول
مرتب‌سازی:

کازانوا

برند کازانوا casavova یکی از برندهای مشهوری است که در زمینه تولید لوازم بهداشتی و بخصوص محصولات موبر فعالیت می‌کند. در ادامه با ما همراه باشید تا این برند را به صورت جامع مورد بررسی قرار دهیم.

معرفی برند کازانوا casanova

کازانوا برندی فرانسوی است که فعالیت انحصاری خود را در زمینه محصولات بهداشتی و موبر از طریق یک شبکه قدرتمند در بسیاری از کشورهای دنیا توزیع می‌کند. کازانوا با استفاده از مواد طبیعی و ترکیبات موبر ضد حساسیت با استاندارد‌های دقیق بهداشتی، محصولاتی نظیر اسپری موبر مدل رز کازانوا و اسپری موبر کازانوا مدل لیمون را تولید و به بازارهای جهانی عرضه کرده است.

مکانیزم استفاده از موبر به صورت فوم و در قالب اسپری، گام بلندی بود که کمپانی کازانوا در زمینه بهبود محصولات بهداشتی برداشته است. در فرمولاسیون خاص محصولات و اسپری‎‌های موبر کازانوا، شامل فاکتورهای خوش بو، عصاره‌های گیاهی، ترکیبات ضد التهاب و محافظت کننده و ترکیبات ضد حساسیتی است که به مرور ریشه موها را تعضیف می‌نماید. قیمت مناسب، استفاده راحت و تأثیر سریع محصولات casanova در کنار خواص ضد درد و التهاب، باعث شده است کازانوا طرافداران ثابت خود را در بیشتر کشورهای جهان داشته باشد.

نام برند کازانوا همواره در کنار حس لذتبخش پاکیزگی و نظافت خود را نمایان می‌کند. قابل توجه است بدانید که متخصصان خلاق برند کازانوا، ترکیبات را با توجه به جنسیت و نوع پوست برای خانم‌ها و آقایان تفکیک کرده است؛ به گونه‌ای که محصول از بیشترین تأثیرگذاری برخوردار باشد.

×
هیوا صالحی